
Volgens goed gebruik organiseert het Erfgoedloket elk jaar diverse inloopbijeenkomsten voor eigenaren van karakteristieke en monumentale panden in de provincie Groningen.
Op woensdag 11 februari aanstaande gaat de eerste inloopbijeenkomst van 2026 van start in de gemeente Groningen.
Bent u eigenaar van een Rijksmonument, gemeentelijk monument, of van een karakteristiek pand in de gemeente Groningen? Dan heeft u onlangs een uitnodiging ontvangen voor deze inloopbijeenkomst. U bent van harte welkom tussen 16.00 en 20.00 uur in De Biotoop Haren, Kerklaan 30, 9751 NN te Haren.
Naast het Erfgoedloket Groningen zijn ook diverse samenwerkingspartners aanwezig op de informatiemarkt om vragen te beantwoorden. De inloopbijeenkomst is vrij toegankelijk, maar het is voor de organisatie wel prettig als bezoekers zich van tevoren aanmelden. Graag tot dan!
